Uitgevers/materiaal clubkast toerclub

Naam Shift Email
Andre van der Werf

Bestuurslid, materiaalbeheerder

B PR.1 andre.van-der-werf@zrefinery.nl
Michel Nieuwenhuize B PR.2 michel.nieuwenhuize@zrefinery.nl
Robbert  Verpoorten A PR.1 robbert.verpoorten@zrefinery.nl
Raymond van Leeuwen

Bestuurslid

Dagdienst: tst. 114 Raymond.van-leeuwen@zrefinery.nl
Erwin Janssen D PR.2 erwin.janssen@zrefinery.nl
Neil Rak D PR.1 neil.rak@zrefinery.nl
Jerry van Denderen D PR.2 jerry.van-denderen@zrefinery.nl
Andre Huibregste C PR.1 andre.huibregtse@zrefinery.nl
Eric Meulmeester E PR.1 eric.meulmeester@zrefinery.nl
Frank Bernard

Bestuurslid

Dagdienst: tst. 621 frank.bernard@zrefinery.nl
Silvio van Osta

Bestuurslid, penningmeester

Dagdienst: tst. 561 silvio.van-osta@zrefinery.nl
Corno van der Werf

Bestuurslid

Dagdienst: tst. 643 corno.van-der-werf@zrefinery.nl
Peter Kleij Dagdienst
Lab: tst. 299
peter.kleij@zrefinery.nl

Clubkast prijzen:

Met ingang van 26-8-2019 zijn de volgende prijzen van kracht.

Race           Buitenband Continental 5000 23/25 mm                   € 30,00

Race           Buitenband Continental GP4000S II 23/25/28 mm   € 25,00

Race           Buitenband Continental GP 23/25 mm                       € 20,00

Race           Binnenband 42/52 mm ventiel   (23 <->25mm)         €1,50

Race           Binnenband 80 mm ventiel       (23 <->25mm)          € 2,00

Race           Binnenband 60 mm ventiel       (28 <-> 32mm)         € 2,00

MTB           Buitenband Schwalbe Racing Ralph 26″ x 2,10         € 15,00

MTB           Buitenband Schwalbe Racing Ralph 29″ x 2,25         € 15,00

Ander type MTB band zelf bestellen. € 5,00 retour via toerclub na overleggen aankoopbon bij penningmeester.

MTB           Binnenband 26″ / 29″  (1.75 en 2.50)                            €1,50

Indien de kosten voor de materialen op rekeningnummer van de toerclub gestort worden dan bij omschrijving vermelden welke materialen afgenomen zijn.

Rekeningnummer: TOTAL Tourclub: NL71 ABNA 0624 8916 15


Mocht je:

  • in een shift zitten waarin geen sleutelbeheerder (streven is 2 per shift) is geef dit dan door aan een van de bestuursleden.
  • specifieke vragen hebben over items voor de clubkast of over aanschaf van artikelen buiten de clubkast om, vervoeg je dan bij de materiaalbeheerder.