Uitgevers materiaal clubkast toerclub

Naam Shift Email
Andre van der Werf

Bestuurslid, materiaalbeheerder

B PR.1 andre.van-der-werf@zrefinery.nl
Michel Nieuwenhuize B PR.2 michel.nieuwenhuize@zrefinery.nl
Robbert  Verpoorten A PR.1 robbert.verpoorten@zrefinery.nl
Raymond van Leeuwen

Bestuurslid, secretaris

Dagdienst: tst. 114 Raymond.van-leeuwen@zrefinery.nl
Erwin Janssen D PR.2 erwin.janssen@zrefinery.nl
Neil Rak D PR.1 neil.rak@zrefinery.nl
Jerry van Denderen D PR.2 jerry.van-denderen@zrefinery.nl
Andre Huibregste C PR.1 andre.huibregtse@zrefinery.nl
Jens vd Pol E PR.1 jens.van-de-pol@zrefinery.nl
Eric Meulmeester Dagdienst: tst 348 eric.meulmeester@zrefinery.nl
Frank Bernard

Bestuurslid, voorzitter (vacant)

Dagdienst: tst. 621 frank.bernard@zrefinery.nl
Silvio van Osta

Bestuurslid, penningmeester

Dagdienst: tst. 561 silvio.van-osta@zrefinery.nl
Corno van der Werf

Bestuurslid

Dagdienst: tst. 643 corno.van-der-werf@zrefinery.nl
Peter Kleij Dagdienst
Lab: tst. 299
peter.kleij@zrefinery.nl

Clubkast prijzen:

Met ingang van 06-04-2023 zijn de volgende prijzen van kracht.

Race           Buitenband Continental 5000 23/25/28 mm              € 30,00

Race           Binnenband 42/52 mm ventiel   (23 <->25mm)         €1,50

Race           Binnenband 80 mm ventiel       (23 <->25mm)          € 2,00

Race           Binnenband 60 mm ventiel       (28 <-> 32mm)         € 2,00

Gravel        Binnenband 28″ 42mm AM      (32 <->47mm)           € 2,50

Gravel        Binnenband 28″ 60mm AM      (32 <->47mm)           € 2,50

MTB           Buitenband Schwalbe Racing Ralph 26″ x 2,10           € 15,00

MTB           Buitenband Schwalbe Racing Ralph 29″ x 2,25           € 15,00

MTB           Binnenband 26″ / 29″  (1.75 en 2.50)                           € 1,50

Ander type MTB band zelf bestellen. € 5,00 retour via toerclub na overleggen aankoopbon bij penningmeester.

Indien de kosten voor de materialen op rekeningnummer van de personeelsvereniging gestort worden dan bij omschrijving vermelden dat het de toerclub betreft en welke materialen afgenomen zijn.

Rekeningnummer:

Personeelsver zeelandrefinery NL 54 INGB 0106782177


Mocht je:

  • in een shift zitten waarin geen sleutelbeheerder (streven is 2 per shift) is geef dit dan door aan een van de bestuursleden.
  • specifieke vragen hebben over items voor de clubkast of over aanschaf van artikelen buiten de clubkast om, vervoeg je dan bij de materiaalbeheerder.